Producenci
Płatność i Wysyłka

- FORMY PŁATNOŚCI -

W Plethora Vintage oferujemy Państwu następujące formy płatności:

- Szybki przelew online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Przelewy24.pl

- Przelew tradycyjny

W mailu z potwierdzeniem zamówienia otrzymacie Państwo dane i numer rachunku, na który prosimy dokonywać wpłat. Prosimy o uwzględnienie w tytule numeru opłacanego zamówienia. Gdy środki zaksięgują się na naszym rachunku bankowym zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

DODATKOWE INFORMACJE:

Na wpłatę przelewem tradycyjnym oczekujemy 2 dni. W przypadku braku płatności w powyższym terminie zamówienie zostanie anulowane.

W przypadku wybrania szybkich płatności Przelewy24 i nie zrealizowaniu wpłaty w ciągu 20 minut zamówienie zostanie anulowane.

Zastrzegamy sobie prawo do czasowej lub stałej blokady kont klientów nieopłacających zamówień.

 

- REALIZACJA ZAMÓWIENIA-

Po zaksięgowaniu się wpłaty za zamówienie przystępujemy do jego realizacji. 

Przesyłka zostanie nadana najszybciej jak to możliwe, jednak nie później niż w ciągu 72 godzin roboczych, od momentu zaksięgowania środków. Przesyłki nadajemy do Państwa w dni robocze od poniedziałku do piątku. 

 

-DOSTAWA-

Niezależnie od zakupionej ilości rzeczy w ramach jednego zamówienia ponosicie Państwo jeden koszt wysyłki.
W przypadku gdy kwota zamówienia przekroczy 189 zł, wówczas przesyłka jest DARMOWA. Rabat nie nalicza się w przypadku kilku zamówień złożonych przez jednego klienta, na kwoty niższe niż powyższa.
 
DOSTĘPNE FORMY DOSTAWY:
 
- Paczkomaty INPOST  koszt 11,99 zł
- Orlen Paczka (ex. Paczka w RUCH) koszt 7,99 zł
- Pocztex Kurier48*  koszt 12,99 zł
 
- DOMAWIAM - prosimy wybrać tę opcję wyłącznie, jeśli macie już u nas otwarte zamówienie (status nowe, w realizacji). W informacjach dodatkowych prosimy wpisać numer zamówienia, z którym ma zostać scalowane. Wybranie opcji DOMAWIAM to jednocześnie sygnał dla nas, abyśmy wysłali całość w jednej przesyłce. Dzięki niej koszty wysyłki nie mnożą się i ponosicie je tylko raz.

Skorzystanie z opcji DOMAWIAM nie wydłuża terminu opłaty zamówień. Obowiązuje termin opłaty pierwszego zamówienia.

 
*W przypadku nieudanej próby doręczenia przesyłki przez kuriera (brak kontaktu telefonicznego, oraz niezastanie nikogo pod podanym adresem) wówczas pozostawi on awizo, przesyłkę będziecie Państwo mogli odebrać we wskazanej w awizo placówce Poczty Polskiej w godzinach jej otwarcia.
 
WAŻNE INFORMACJE:
O każdym z etapów zamówienia będziecie Państwo informowani w osobnych mailach. 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl