Zwroty
Pamiętaj! klient, będący konsumentem ma prawo odstąpić od umowy w ciągu 14-stu dni.
 
 
Szanujemy Twoje prawo do zwrotu. Jeśli produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, odeślij go do nas. 
Prosimy o przemyślane zakupy. Poniżej zebraliśmy garść informacji, które mogą okazać się pomocne w lepszym dobraniu produktu i rozmiaru.
 
 
 
Przed zakupem:
 
- Zapoznaj się dokładnie z opisem i stanem rzeczy. 
 
W naszym sklepie, oferujemy Wam wyłącznie wyjątkowe i starannie przez nas wyselekcjonowane produkty wysokiej jakości. Pamiętaj, że decydując się na zakup w Plethora kupujesz produkty z drugiej ręki - używane i vintage, które mogą (ale nie muszą) nosić drobne ślady użytkowania. Do oceny stanu używamy zazwyczaj określeń: doskonały, bardzo dobry, i rzadziej - dobry (stan używany/vintage). Staramy się jak najdokładniej przedstawiać sprzedawane produkty. Rzeczy vintage posiadają ponad 20-letni staż (a często są dużo starsze), w ocenie ich stanu bierzemy pod uwagę kondycję ogólną, także w stosunku do wieku. Chcemy jednak podkreślić, że nie sprzedajemy rzeczy uszkodzonych, wysłużonych, oraz takich, których sami byśmy nie założyli. Jeśli produkt posiada drobne wady, zostanie to przez nas uwzględnione w opisie. Ubrania, które u nas zakupisz otrzymasz odświeżone, rzeczy są prane, galanteria i obuwie czyszczone i ozonowane.
 
 
- Sugeruj się wymiarami, nie rozmiarem

wymiary, wymiary, wymiary...! :-)

Różnice w rozmiarówkach poszczególnych marek to obecnie standard. Nie inaczej jest w przypadku odzieży vintage, dawne rozmiary często nie znajdują odzwierciedlenia w obecnych. Każda z rzeczy jest przez nas dokładnie mierzona, przy decyzji kieruj się przede wszystkim wymiarami. Jeśli nie masz co do nich pewności, zmierz siebie, lub którąś z rzeczy z Twojej szafy. 


- Nie sugeruj się rozmiarem rzeczy po tym jak leżą na manekinie.
Ubrania mają różne rozmiary, manekin tylko jeden. Nierzadko podpinamy je na potrzeby zdjęć. Do upięcia stosujemy bezpieczne klipsy, których używanie nie niesie za sobą ryzyka zostawienia trwałych śladów na odzieży.

- Jeśli masz wątpliwości, lub potrzebujesz dodatkowych informacji skorzystaj z opcji "zapytaj o produkt", lub napisz do nas mail.
 
 
 
 
Aby zwrócić produkt:
 
1) Poinformuj nas o tym mailowo na adres biuro@plethoravintage.pl maksymalnie w ciągu 14-stu dni od otrzymania przesyłki z zamówieniem
2) Wydrukuj i podpisz odstąpienie od umowy (pobierz wzór odstąpienia), dołącz je do przesyłki ze zwrotem, lub wyślij do nas mailem.
3) Zapakuj i odeślij produkt, nie później niż w ciągu 14-stu dni 
4) Adres do zwrotu znajdziesz w naszym regulaminie, jeśli potrzebujesz dodatkowych danych do nadania do nas paczki zwrotnej, skontaktuj się z nami mailowo
5) Koszty zwrotu pokrywa kupujący. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. 
 
 
Rzecz powinna zostać odesłana w stanie w jakim została odebrana, nie może posiadać śladów i zapachów użytkowania, oraz urwanych metek/zerwanych plomb. Metki, których używamy, zostały wykonane z ekologicznych i biodegradowalnych surowców, zostały przypięte w sposób umożliwiający komfortową przymiarkę i ocenę rzeczy. Do przesyłki prosimy dołączyć paragon.
 
 
Szczegółowe informacje o zwrotach i reklamacjach, wzór formularza odstąpienia, oraz dane adresowe do odesłania przesyłek znajdują się w naszym regulaminie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl