Program lojalnościowy

 

Stale powiększające się grono zadowolonych klientek to dla nas powód do dumy. Specjalnie z myślą o Was, zdecydowaliśmy się uruchomić program lojalnościowy. Od 1-go października 2019 każde zrealizowane zamówienie honorowane będzie punktami lojalnościowymi. Punkty możecie z kolei wymienić na produkty z naszej oferty. Mamy nadzieję, że nasz program lojalnościowy będzie miłym dodatkiem do zakupów w Plethora. 

 

Za co przyznajemy punkty?

- 1 pkt lojalnościowy - za każdą wydaną złotówkę w naszym sklepie (punkty zostaną naliczone w momencie opłacenia zamówienia)
- 50 pkt lojalnościowych - przyznawane jednorazowo za zapisanie się do Newslettera


Zasady są proste:

1. Uczestnikami programu lojalnościowego są wszystkie zarejestrowane konta na stronie sklepu www.plethoravintage.pl
2. Każda wydana złotówka w naszym sklepie to 1 punkt lojalnościowy
3. Punkty przyznawane są w momencie opłacenia zamówienia
4. Punkty przyznajemy za faktycznie zrealizowane zamówienia
5. Podczas składania zamówienia, pod łączną wartością zakupów podejrzysz ile punktów przysługuje Ci w związku z zakupem

 

6. W zakładce "Moje Konto", możesz na bieżąco kontrolować ile punktów zgromadziłaś

 

7. Każde 20 punktów lojalnościowych to jedna wirtualna złotówka. Aby sprawdzić listę produktów, na których wymianę pozwalają Ci zgromadzone punkty przejdź do "listy produktów, które możesz wymienić za punkty" i wybierz opcję "dostępne dla mnie"

8. Aby dokonać wymiany, przejdź do "listy produktów, które możesz wymienić za punkty", a następnie kliknij "wymień". Produkt dołączymy do bieżącego zamówienia złożonego w naszym sklepie.

 

9. Informujemy, że produkty wymienione za punkty nie podlegają zwrotom, wymianom na inne rzeczy z oferty, oraz wymianom na środki pieniężne

 

 

 

REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO

 1. Program lojalnościowy przeznaczony jest dla Usługobiorców posiadających Konto. Uzyskiwanie i używanie Punktów przez Usługobiorcę jest możliwe z wykorzystaniem Konta.
 2. Z momentem założenia Konta, Usługobiorca staje się uczestnikiem Programu lojalnościowego.
 3. Za każde 1 zł wydane w Sklepie w ramach pojedynczego zamówienia, Usługobiorca otrzyma następującą liczbę Punktów: 1 z zastrzeżeniem ust. 4-5.
 4. Punkty za złożone zamówienie będą przysługiwać Usługobiorcy wyłącznie w przypadku, w którym Usługodawca zawrze z Usługobiorcą umowę. Punkty zostaną przyznane Usługobiorcy automatycznie, w terminie realizacji zamówienia.
 5. Do wyliczenia liczby Punktów przysługujących za złożone zamówienie brane są pod uwagę wyłącznie środki pieniężne wydane przez Usługobiorcę na produkty zamówione w Sklepie bez wykorzystania Punktów, oraz bez uwzględnienia dodatkowych kosztów związanych z zamówieniem produktu, takich jak np. koszt dostawy.
 6. W przypadku, w którym Usługobiorca zapisze się po raz pierwszy do newslettera prowadzonego przez Usługodawcę w ramach Sklepu, Usługobiorcy przysługiwać będzie następująca liczba Punktów: 50. Przyznanie Punktów z tytułu zapisania się do newslettera następuje niezwłocznie, w sposób automatyczny, nie później niż w ciągu 7 dni po zapisaniu się przez Usługobiorcę do newslettera.
 7. Uzyskiwane przez Usługobiorcę Punkty składają się na jedną pulę.
 8. Aktualna liczba zebranych przez Usługobiorcę Punktów będzie widoczna w Koncie.
 9. Usługobiorca może dokonać wymiany Punktów na wskazany w Sklepie produkt, wykorzystując w tym celu Punkty w liczbie odpowiadającej cenie produktu wskazanej w Sklepie.
 10. Punkty mogą zostać wykorzystane przez Usługobiorcę podczas składania zamówienia, w skład którego wchodzą także produkty opłacane bez użycia Punktów.
 11. Usługodawca ma prawo anulować Punkty:
  1. naliczone za zamówienia, za które Usługodawca zwrócił Usługobiorcy wpłacone za produkt środki pieniężne (np. w przypadku skutecznego odstąpienia od umowy przez Usługobiorcę);
  2. przyznane pomimo nieskutecznego opłacenia zamówienia (co nie oznacza braku możliwości nabycia Punktów ponownie, w wyniku prawidłowego opłacenia zamówienia);
  3. przyznane za powtórny zapis do newslettera.
 12. Punkty zgromadzone w Programie lojalnościowym można wykorzystać jedynie w sposób określony w niniejszym paragrafie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl