Wyszukiwarka
Markowe ubrania Sisley w najlepszych cenach w Plethora Vintage odzież używana online
Sisley dwurzędowy trencz
Płaszcz, typu trencz francuskiej marki Sisley wykonany z bawełnianego diagonalu w kolorze granatowym. Klasyczny dwurzędowy fason z kołnierzem. W talii przepasany paskiem. W dolnej części kieszenie. Zapinany na logowane guziki.
Dostępność: SPRZEDANY
Sisley długie lniane spodnie
Spodnie marki Sisley wykonane z przewiewnej lnianej tkaniny. Model z długimi nogawkami i niższym stanem. Od frontu po 3 boczne oblekane tkaniną guziki. Z tyłu dwie kieszenie z patkami.
Dostępność: SPRZEDANY
Sisley moherowy kardigan
Lekki kardigan/narzutka francuskiej marki Sisley. Wykonana z delikatnej wełnianej dzianiny w etniczne wzory. Fason open front z długimi połami. Klasycznie wszyte długie rękawy.
Dostępność: SPRZEDANY
Sisley ciepły płaszcz kacze pierze
Świetny stylowy czarny oryginalny płaszcz marki Sisley. Pikowany, ocieplany pierzem kaczki i puchem. Krój dopasowany u góry, ze stylowym rozkloszowaniem u dołu. Zapinany na napy, góra z wyższym kołnierzem. Nie ma kaptura. Po bokach zasuwane kieszenie. Stan bardzo dobry, bez wad.
Dostępność: SPRZEDANY
Sisley czarny klasyczny trencz
Lekki trencz marki Sisley, uszyty z rypsowej tkaniny w czarnym kolorze. Klasyczny fason dwurzędowy, z długimi rękawami i kołnierzem. W talii przewiązywany paskiem, na wysokości bioder wsuwane kieszenie.
Dostępność: SPRZEDANY